Telpu mikroklimata uzraudzības risinājumi

Reāllaika informācija par telpu mikroklimata
galvenajiem parametriem

Ērts risinājums telpu mikroklimata uzraudzībai uzņēmumā vai mājoklī

Ražošanas telpās un noliktavās

Birojos, skolās, muzejos, medicīnas iestādēs u. c.

Mājokļos - privātmājās un dzīvokļos

Serveru telpās, elektrības sadales skapjos u. c.

Aukstuma telpās un saldētavās

Telpu mikroklimata
uzraudzības risinājums

 • Mūsu piedāvāto risinājumu sensori un iekārtas nodrošina daudzveidīgus telpu mikroklimata mērījumus reāllaikā: temperatūras, gaisa relatīvā mitruma, spiediena un CO2.
 • Izmantojot plašās risinājumu iespējas, InPass komanda ieviesīs jebkura veida personalizētus risinājumus Jūsu uzņēmumā vai mājoklī.

Galvenās telpu mikroklimata
risinājuma iespējas

Izmaksas

Ieviešana

0

InPass piedāvā risinājumu bezmaksas ieviešanu. Jūs piesakāt risinājumu, mēs Jums to piegādājam, un Jūs to varat sākt lietot. Specifiskos gadījumos mūsu speciālisti palīdzēs Jums ieviest risinājumus.

Izmantošana

50 € /mēn

Mēs izveidosim personalizētu piedāvājumu tieši Jums, jo ikmēneša izmaksas ir atkarīgas no Jums vajadzīgā risinājuma.

Papildu izmaksas

Papildu izmaksas var būt saistītas ar personalizētiem vai ļoti specifiskiem risinājumiem, kā arī sensoru kalibrēšanu un citiem pakalpojumiem.

Vai gribat uzzināt, cik InPass risinājums izmaksās
Jūsu uzņēmumam?

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisku cenas piedāvājumu vienlaikus!

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisku cenas piedāvājumu vienlaikus!

  Jūsu ieguvumi

  Risinājuma darbības pamatprincipi
  un iespējas

  Kalibrēšana

  Piedāvājam sensoru kalibrēšanu Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja rekomendētās akreditētās kalibrēšanas laboratorijās. Nodrošinām arī to atkārtotu kalibrēšanu atbilstoši nozares vai likuma prasībām.

  Sensoru mērījumi

  Sensori veic mērījumus un nodod tos tālāk InPass kontrolierim, kas tos uzkrāj.

  Datu uzkrāšanas kontrolieris

  Kontrolieris ir InPass izstrādāta ierīce, kas uzkrāj un saglabā datus, kā arī paziņo, ja sensori ir reģistrējuši novirzes no normas. Kontroliera darbība netiek pārtraukta, ja notiek elektrības vai interneta pārrāvums. Dati tiek saglabāti un nodoti, tiklīdz internets atjaunojas, bet kontrolieris turpina darbu,
  izmantojot bateriju.

  Datu analīze InPass portālā
  vai viedtālrunī

  Visi dati tiek uzkrāti InPass portālā, kur ir iespējams filtrēt, analizēt, atlasīt un veikt citas darbības. Šo datu arhīvs bieži noder gadījumos, kad ir jāveic kādas situācijas analīze, piemēram, jāpārliecinās, ka prece netika bojāta saldētavā nepiemērotas temperatūras
  dēļ v. tml.

  Iespēja eksportēt datus uz
  ERP sistēmu

  Visus InPass portālā uzkrātos datus ir iespējams eksportēt uz citām programmām un sistēmām. Lai to izdarītu, Jums atliek vien pieprasīt no mums API.