Ražošanas iekārtu efektivitātes risinājumi

Visu, ko ir iespējams izmērīt, ir iespējams uzlabot!

InPass risinājumi ražošanas uzņēmumu efektivitātes uzlabošanai

Būvmateriālu ražotājiem

Metālapstrādes uzņēmumiem

Kokapstrādes uzņēmumiem

Pārtikas ražotājiem

Higiēnas preču ražotājiem

Uzlabojiet sava ražošanas
uzņēmuma efektivitāti

 • Uzlabojiet sava ražošanas uzņēmuma iekārtu un visa ražošanas procesa efektivitāti. InPass risinājumi palīdzēs Jums izmērīt un izanalizēt katra ražošanas posma efektivitāti, lai
  pieņemtu stratēģiskus lēmumus, kas Jūsu ražošanas iekārtām palīdzēs strādāt efektīvāk. Šie risinājumi izcili palīdzēs ieviest Lean ražošanas principus.
 • InPass risinājumi piedāvā iespēju izmērīt ne tikai kopējos ražošanas procesa efektivitātes uzlabojumus, bet arī uzlabojumus katrā posmā vai iekārtā.

Galvenās ražošanas efektivitātes risinājumu iespējas

Izmaksas

Ieviešana

0

InPass piedāvā risinājumu bezmaksas ieviešanu. Jūs piesakāt risinājumu, mēs Jums piegādājam iekārtas un nodrošinām piekļuvi sistēmai. Un Jūs to varat sākt lietot. Specifiskos gadījumos mūsu speciālisti palīdzēs Jums ieviest risinājumus.

Izmantošana

99 € /mēn

Mēs izveidosim personalizētu piedāvājumu tieši Jums, jo ikmēneša izmaksas ir atkarīgas no Jums vajadzīgā risinājuma.

Papildu izmaksas

Papildu izmaksas var būt saistītas ar specifiskiem vai personalizētiem pakalpojumiem.

Vai gribat uzzināt, cik InPass risinājums izmaksās
Jūsu uzņēmumam?

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisku cenas piedāvājumu vienlaikus!

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisku cenas piedāvājumu vienlaikus!

  Jūsu uzņēmuma ieguvumi

  Risinājuma darbības pamatprincipi
  un iespējas

  Savienojums ar

  ražošanas iekārtu

  InPass risinājumu ražošanas uzņēmumiem ir iespējams uzstādīt gandrīz jebkurai ražošanas iekārtai. Lai nodrošinātu ražošanas datu uzskaiti, ir nepieciešami:

  • 2,4 GHz Wi-Fi savienojums,
  • SD karte datu glabāšanai,
  • 5 V enerģijas padeve,
  • digitālais analogā sensora savienojums,
  • ražošanas iekārtas savienojums.

  Datu uzskaite un ievade

  Datus ir iespējams ievākt par katras konkrētās iekārtas veikto darbu un par tās operatora darbībām. Tādējādi ir iespējams iegūt ne tikai kvantitatīvo, bet arī kvalitatīvo informāciju, lai pieņemtu stratēģiskus lēmumus. Datu ievākšana var notikt bezsaistē, ja noticis interneta savienojuma pārrāvums; tiklīdz
  tas ir atjaunots, visi dati tiek nodoti InPass portālam.

  Datu analīze InPass portālā
  vai viedtālrunī

  Visi dati tiek uzkrāti InPass portālā, kur ir iespējams filtrēt, analizēt, atlasīt un veikt citas darbības. Šo datu arhīvs bieži noder gadījumos, kad ir jāveic kādas situācijas analīze, piemēram, kuras iekārtas ir/nav ienesīgas, kādēļ ir
  bijusi dīkstāve u. c.

  Iespēja eksportēt datus uz
  ERP sistēmu

  Visus InPass portālā uzkrātos datus ir iespējams eksportēt uz citām programmām un sistēmām. Lai to izdarītu, Jums atliek vien pieprasīt no mums API.

  Mūsu klientu stāsti un atsauksmes

  Par ražošanas efektivitātes risinājumu

  “SIA “Sakret” nodarbojas ar sausu būvmateriālu ražošanu.

  InPass risinājumus izmantojam 3 ražošanas iekārtām. Šis risinājums mums ļauj izmērīt iekārtu dīkstāvi, operatoru produktivitāti un ražošanas procesu efektivitāti kopumā.

  Kopš risinājuma ieviešanas ir uzlabojusies darbinieku disciplīna, mazinājies dīkstāvju ilgums, kā arī laiks, kuru iepriekš pavadījām dažādu atskaišu sagatavošanā.”

  Ivo

  SAKRET, SIA