Datu digitālie risinājumi

Digitālie risinājumi dažādu veidu un tipu datu nolasīšanai, apvienošanai un procesu automatizēšanai.

Datu digitālie risinājumi

Palīdzam aizstāt manuālo darbu datu iegūšanā un apvienošanā ar efektīvu digitālo risinājumu ieviešanu

Fermās

Dažādu veidu fermās

Atkritumu apsaimniekotājiem

Atkritumu apsaimniekošanā

Ražotnēm

Dažādu veidu ražotnēs

Biroju ēkām

Birojos

Datu digitalizācijas risinājumi

 • Mūsu piedāvātie digitālie risinājumi palīdzēs Jūsu uzņēmumam aizstāt manuālo darbu datu iegūšanā un apstrādē, šos procesus automatizējot un padarot efektīvākus.
 • Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties un ierīkot
  Jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošākos inženiertehniskos un automatizācijas risinājumus, lai nodrošinātu efektīvu uzņēmuma infrastruktūras darbību,
  pārraudzību un kontroli.
 • Nodrošinām sistēmu integrāciju
  un nepieciešamos programmēšanas darbus, regulāru apkalpošanu, tāluzraudzību, profilaktiskās apkopes un dodamies izbraukuma vizītēs. Izmantojot plašās risinājumu iespējas, InPass komanda ieviesīs Jūsu uzņēmumā jebkura veida personalizētus risinājumus.

Galvenās datu digitalizācijas
risinājumu iespējas

Izmaksas

Ieviešanas process

Ieviešana

Lai novērtētu ieviešanas izmaksas, ir nepieciešama padziļināta izpēte. Provizorisku novērtējumu ir iespējams sniegt konsultācijas laikā.

Ērta izmantošana

Izmantošana

50 € /mēn

Ikmēneša izmantošanas izmaksas ir atkarīgas no datu apjoma, programmatūras
u. c. Katram klientam veidojam individuālu piedāvājumu, balstoties uz viņa vajadzībām.

Papildu izmaksas

Papildu izmaksas

Papildu izmaksas var būt saistītas ar personalizētiem vai ļoti specifiskiem risinājumiem, kā arī sensoru kalibrēšanu un citiem pakalpojumiem.

Vai gribat uzzināt, cik InPass risinājums izmaksās
Jūsu uzņēmumam?

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisko cenas piedāvājumu vienlaikus!

Sazinieties ar mums, lai iegūtu cenas piedāvājumu, vai piesakieties bezmaksas konsultācijai, lai iegūtu plašāku informāciju un provizorisko cenas piedāvājumu vienlaikus!

  Jūsu ieguvumi

  Risinājuma darbības pamatprincipi
  un iespējas

  Datu izpēte

  Izpēte pirms datu digitalizācijas risinājumu ieviešanas

  Mūsu speciālisti izzinās Jūsu uzņēmuma mērķus, izpētīs informāciju par datu padeves formātu, lasījumiem, savienojamību, apstrādi

  u. c., lai piedāvātu efektīvāko datu digitalizācijas risinājumu.

  Programmatūras izvēle

  Programmatūras un
  ierīču izvēle

  Atbilstoši iegūtajai informācijai mūsu speciālisti uzstādīs piemērotāko datu uzkrāšanas mikrokontrolieri un programmatūru. Veiksim testēšanu, ja nepieciešams, pielāgosim programmatūru u. c., lai iegūtu vēlamo rezultātu.

  Datu uzkrāšana un digitalizācija

  Datu uzkrāšanas kontrolieris

  Kontrolieris ir InPass izstrādāta ierīce, kas uzkrāj un saglabā datus. Tā darbība netiek pārtraukta pat elektrības vai interneta pārrāvuma laikā. Dati tiek saglabāti un nodoti, tiklīdz internets atjaunojas, bet kontrolieris turpina darbu, izmantojot bateriju. Lai sekmīgi pārsūtītu datus, katrā gadījumā iesakām izmantot pareizākos un drošākos datu pārsūtīšanas veidus: Wi-Fi, Ethernet, GSM, kā arī satelītu komunikācijas tehnoloģijas.

  Datu analīze portālā

  Datu analīze InPass portālā
  vai viedtālrunī

  Visi dati tiek uzkrāti InPass portālā, kur ir iespējams filtrēt, analizēt, atlasīt un veikt citas darbības. Šo datu arhīvs bieži noder gadījumos, kad ir jāveic kādas situācijas analīze.

  Datu nosūtīšanas iespējas

  Datu nosūtīšana galalietotājam

  Pēc datu apkopošanas ir iespēja pielāgot dažādas metodes, lai tos tālāk būtu iespējams nosūtīt galalietotājam jeb trešajām personām pārskatu formā, pa e-pastu, īsziņā v. tml. Piemēram, individuālus pārskatus par patērēto ūdens daudzumu u. c., kur dati tiek nosūtīti tikai personām, uz kurām tie attiecas.

  Datu eksports uz ERP

  Iespēja eksportēt

  Visus InPass portālā uzkrātos datus ir iespējams eksportēt uz citām programmām un sistēmām. Lai to izdarītu, Jums atliek vien pieprasīt no mums API.

  Mūsu klientu stāsti un atsauksmes

  Par datu digitalizācijas risinājumu

  “Mūsu uzņēmums nodarbojas ne tikai ar atkritumu apstrādi un apglabāšanu, bet arī ražo elektroenerģiju un siltumu no atjaunojamā energoresursa – poligonu gāzes. InPass uzstādīja attālinātu datu nolasīšanu poligonu gāzes vadības blokam un koģenerācijas iekārtām.

  Jo īpaši attālinātu datu nolasīšanu novērtē koģenerācijas iekārtu operatori, sekojot līdzi ražošanas procesam ne tikai darba laikā, bet arī no mājām vakaros un brīvdienās. Digitālie risinājumi ļauj viegli izvērtēt un apkopot gāzes plūsmas un sastāva datus, saražotās un patērētās siltumenerģijas datus, kas pieejami līdz nepieciešamajai detalizācijas pakāpei. Turklāt datu pieejamība dod iespēju veiksmīgāk plānot koģenerācijas iekārtu darbību un novērst avārijas situācijas.

  Iesakām izmantot InPass piedāvātos risinājumus tiem, kuriem ir svarīgi sekot līdzi saviem ražošanas procesiem, ir svarīga procesu analīze un ražošanas efektivitātes paaugstināšana.”

  Liene Jākobsone

  Vides inženiere
  Liepājas RAS, SIA