fbpx

IEGUVUMI

ATBILST LIKUMA PRASĪBĀM UN IR PIELĀGOJAMA

Pielāgota ne tikai likuma prasību izpildei, bet arī uzņēmumu iekšējām vajadzībām, piemēram, atvieglojot grāmatvedības atskaišu sagatavošanu vai izmantojot to kā analītisko rīku uzņēmuma procesu efektivizēšanai.
Kvalitatīvs un parocīgs risinājums jaunajiem labojumiem likumam “Par nodokļiem un nodevām” noteiktām prasībām.

  • Darba laika uzskaite, informācijas ieguve par viesiem un apakšuzņēmumiem, kā arī datu apstrāde atbilst LR likumdošanai
  • EDLUS atbilst normatīvajiem aktiem un sniedzam atbalstu uzņēmumiem par likuma prasību piemērošanu
  • Datu aizsardzībā tiek nodrošināta augstākā līmeņa konfidencialitāte un Vispārīgas datu aizsardzības regulas 2016/679 prasību ievērošana
  • Juridiski atbilstoša un funkcionāli ērta datu nodošana valsts vienotajā darba laika uzskaites datu bāzē (VEDLUDB)

Klientu atsauksmes

buvfirma_vitols

SIA"Būvfrma Vītols" izvēloties elektroniskās darba laika uzskaites sistēmu, bija svarīgi, lai tā ir vienkārša, darbiniekiem ērti lietojama, kā arī viens no kritējiem bija, lai sistēma atbilstu likuma “Par nodokļiem un nodevām” XIV nodaļas “Elektroniskās informācijas uzskaite būvlaukumā un tās izmantošana” prasībām.
InPass komanda mums piedāvāja lielisku risinājumu, kas atbilst visiem mūsu kritērijiem un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Sistēmu izmantojam būvlaukumos, kuros to pieprasa likums.

kohsel

Dāņu kapitāla uzņēmums "Kohsel" Liepājas Biznesa centrā ražo dažāda veida elektrisko ierīču transformatorus. Sākotnēji ražotnē bija darbs vien dažiem cilvēkiem, taču šodien pie mums strādā jau 140 darbinieki. Uzņēmums turpina augt un manuāla darba laika uzskaite prasa ievērojamus resursus un laiku, tāpēc šo procesu vēlējāmies padarīt efektīvāku.
InPass izstrādātā sistēma atvieglo darbu mūsu grāmatvežiem un mūsu darba laika uzskaite ir palikusi daudz efektīvāka.

PREV
NEXT

SAZINIES AR MUMS

Atstājiet ziņu, izmantojot mūsu formu un mēs sazināsimies ar Jums pēc iespējas drīzāk.

TOP