fbpx

Iespēja reģistrēt atvaļinājumus, slimības lapas un citus darbinieku prombūtnes iemeslus, sekot līdzi datiem parskatāmā atskaitē.

Iespēja izveidot maiņas, ieplānot īsos un garos pārtraukumus, definēt cita veida pārtraukumus pēc vajadzības un ērti pārskatīt visu kalendārā!

Iespēja atlasīt un grupēt datus, izvēlēties nepieciešamo periodu, eksportēt datus kā excel atskaiti vai nodot tālāk caur API integrācijas atslēgu.

Iespēja saņemt 
automātiskus paziņojumus par darbiniekiem, kas nav laicīgi ieradušies!

IEGUVUMI

Klientu atsauksmes

buvfirma_vitols

SIA"Būvfrma Vītols" izvēloties elektroniskās darba laika uzskaites sistēmu, bija svarīgi, lai tā ir vienkārša, darbiniekiem ērti lietojama, kā arī viens no kritējiem bija, lai sistēma atbilstu likuma “Par nodokļiem un nodevām” XIV nodaļas “Elektroniskās informācijas uzskaite būvlaukumā un tās izmantošana” prasībām.
InPass komanda mums piedāvāja lielisku risinājumu, kas atbilst visiem mūsu kritērijiem un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Sistēmu izmantojam būvlaukumos, kuros to pieprasa likums.

kohsel

Dāņu kapitāla uzņēmums "Kohsel" Liepājas Biznesa centrā ražo dažāda veida elektrisko ierīču transformatorus. Sākotnēji ražotnē bija darbs vien dažiem cilvēkiem, taču šodien pie mums strādā jau 140 darbinieki. Uzņēmums turpina augt un manuāla darba laika uzskaite prasa ievērojamus resursus un laiku, tāpēc šo procesu vēlējāmies padarīt efektīvāku.
InPass izstrādātā sistēma atvieglo darbu mūsu grāmatvežiem un mūsu darba laika uzskaite ir palikusi daudz efektīvāka.

PREV
NEXT

    TOP