Liepājnieki radījuši inovatīvu elektroniskās darba laika uzskaites aplikāciju

06.06.2019

Lai atvieglotu elektronisko darba laika uzskaiti būvobjektos un citos objektos, kuros nav elektrības pieslēgums, Liepājas uzņēmums “InPass” ir radījis ērti lietojamu aplikāciju Android platformās. Turpmāk būs vēl vienkāršāk uzskaitīt darba laiku un attālināti iepazīties ar datiem reāllaikā.

“Esam moderni domājošs uzņēmums, kas seko līdzi mūsdienu prasībām un novitātēm. Līdz šim mūsu pakalpojumu varēja izmantot tie klienti, kas darba laika uzskaites iekārtu novietoja būvobjektā vai darba vietā, kurā bija nepieciešams fiksēt darbinieku darba laiku. Tāpēc bija jāsper nākošais attīstības solis un mēs radījām aplikāciju,” stāsta uzņēmuma “InPass” vadītājs Raivis Ekšteins.

EDLUS aplikācijas izmantošana būvlaukumā

Pateicoties aplikācijai, būvlaukumā vai kādā citā objektā vairs nav nepieciešama darba laika uzskaites iekārta. Katrs darbinieks, kura darba laiku būs nepieciešams fiksēt, ar speciālu kartīti aktivizēs aplikāciju un dati automātiski tiks nosūtīti vienotā sistēmā. “Pietiks, ja aplikācija būs tikai būvdarbu vadītājam, brigadierim vai kādai citai atbildīgajai personai un klients reāllaikā varēs redzēs datus, kuri darbinieki cikos ieradušies darbā, cik stundas strādājuši un kādi ir bijusi atpūtas brīži,” papildina R.Ekšteins.

Aplikācijas praktiskā funkcionalitāte un pielietojums

Katru reizi izejot no objekta darbinieka kartīte tiks noskanēta atkārtoti un atsākot pildīt darba pienākumus, tā būs jāaktivizē no jauna.

Kopumā aplikācijas izstrāde ilga trīs mēnešus un uzņēmums “InPass” to radīja, vadoties pēc tirgus izpētes un pielāgojoties reālajai mūsdienu situācijai. Aplikācijas lietošana ir maksas pakalpojums un tai tiek piemērota fiksēta ikmēneša maksa.

Elektroniskā darba laika uzskaites sistēma (EDLUS) un tās iespējas

Elektroniskā darba laika uzskaites sistēma jeb EDLUS reģistrē un uzkrāj jebkāda veida informāciju par būvobjektā strādājošo personālu, fiksējot laiku, kad persona ierodas un atstāj būvobjektu. Ar EDLUS palīdzību ir iespējams kontrolēt nodarbinātos reāllaikā, izmantojot “InPass” mākoņa serveri. Tajā uzkrātos uzņēmuma datus ir viegli eksportēt uz citām vadības sistēmām, izmantojot API.

“InPass” risinājums ir īpaši pielāgots būvniecības nozares uzņēmumiem, taču to var izmantot arī jebkurš uzņēmums, kam nepieciešama elektroniskā darba laika uzskaite. Sistēma atbilst likuma “Par nodokļiem un nodevām” XIV nodaļas “Elektroniskās informācijas uzskaite būvlaukumā un tās izmantošana” prasībām. Turklāt sistēmu iespējams integrēt ar grāmatvedības, ERP un citām sistēmām.

Lasīt vairāk